Wysyłka i zwroty

Dostawa

1.Dostawa Towarów jest ograniczona do Polska

Zamówienia:

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

  • Odbiór w punkcie - paczkomaty Inpost (24h)
  • Firmy kurierskiej DHL

Koszty dostawy wynoszą:

- Dla firmy kurierskiej DHL koszt ubezpieczonej przesyłki o wadze do 10 kg wynosi 14,00 zł brutto przy przedpłacie lub 17,00 zł brutto za pobraniem.

- Dla INPOST Paczkomaty Inpost (24h) koszt wysyłki wynosi 10.00 ZŁ bruto przy przedpłacie lub 13,00 zł brutto za pobraniem

Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

 

Odbiór osobisty:

Odbiór osobisty towaru możliwy jest po wcześniejszym złożeniu zamówienia przez sklep internetowy www. roweryokey.pl i wyborze odbioru osobistego jako formy dostawy.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00 (po wcześniejszym uzgodnieniu) z wyjątkiem świąt państwowych. Kiedy zamówienie zostanie przygotowane do odbioru, obsługa sklepu skontaktuje się telefonicznie lub mailowo. Na miejscu poprosimy o podanie numeru zamówienia lub danych osobowych.

Naszym celem nadrzędnym jest obsługa klientów sklepu internetowego i sprzedaży wysyłkowej dlatego nie jesteśmy w stanie zapewnić dostępności, oraz cen towarów w sklepie stacjonarnym klientom sklepu stacjonarnego, bez uprzedniego dokonania zamówienia przez stronę www.roweryokey.pl

 

3. Termin realizacji dostawy wynosi Czas realizacji zamówienia tj. wysyłki towaru do kupującego wynosi do 5 dni roboczych. Jeżeli zamówienia dokonano w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy lub w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela, święta), to czas realizacji zamówienia ulega wydłużeniu o ilość dni wolnych od pracy. Jeżeli zamówienia dokonano po godzinie 12.00, czas wysyłki ulega wydłużeniu o 12 godzin. Czas dostawy dla firm kurierskich wynosi do 2 dni roboczych, a dla INPOST Paczkomaty Inpost wynosi do 2 dni roboczych i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.roweryokey.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wcześniejsze zamówienia mogą Państwo zobaczyć w ramach konta, po zalogowaniu.

Ceny i metody płatności

1. Ceny Towarów podawane są w polskich złotych i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT (z wyróżnieniem wysokości stawki), cła oraz wszelkie inne składniki.

2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

- przelewem
- za pobraniem

- płatnością w systemie PayU

Karta kredytowa zostaje obciążona w momencie złożenia zamówienia.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Okeysport S.C. J.Murzyn K.Murzyn  ul.Kośnego 41 45-056 Opole, sklep@roweryokey.pl  telefon: +48 774537050 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

wersja word (kliknij)

 Miejscowość, data

 

………………………………………

………………………………………

………………………………………

 

Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

 

Adres konsumenta(-ów)

 

                Okeysport S.C. J.Murzyn K.Murzyn            
ul.Kośnego 41 14 45-056 Opole

 

 

 

Oświadczenie

 

o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

 

lub poza lokalem przedsiębiorstwa

 

 

 

 

Ja/My (*)………………….……………niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym(*)odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) ………………………………..……

 

umowy dostawy następujących rzeczy(*) …………………………………………………………..

 

umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy/o świadczenie następującej usługi(*)……………………………………………………………………..…………………………..

 

 

 

Data zawarcia umowy1/odbioru2(*)………………………………………..……………….

 

 

 

 

 

 

 

……………………………………

 

Podpis konsumenta(-ów)

 

 

 

(*) Niepotrzebne skreślić

 

1    podać, jeżeli umowa dotyczyła świadczenia usług

 

2    podać, jeżeli umowa dotyczyła zakupu towaru