System rabatowy

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów. 

w naszym sklepie roweryokey.pl można wypracować stały upust, który powstaje na podstawie historii zakupów (wpływ na to ma ilość oraz przede wszystkim wartości zrealizowanych zamówień).

Upust jednorazowy można otrzymać na podstawie indywidualnych zapytań, ale dotyczy to zamówień o większej wartości. W tym wypadku klient przesyła listę części, a pracownik sklepu przedstawia ofertę, na której podstawie klient zamawia towar przez www.

Stali Klienci roweryokey.pl są premiowani następującymi stawkami rabatowymi:

  • po osiągnięciu łącznej wartości zamówień powyżej 500 zł otrzymują stały upust w wysokości 3%.
  • po osiągnięciu łącznej wartości zamówień powyżej 1500 zł otrzymują stały upust w wysokości 5%.
  • po osiągnięciu wartości zamówień powyżej 2500 zł otrzymują stały upust w wysokości 7%.

Osiągnięty próg rabatowy zostaje automatycznie przypisany do profilu użytkownika. Po zalogowaniu się w sklepie każdy z klientów będzie widział w sklepie ceny uwzględniające rabat. Progi aktualizujemy po realizacji zamówienia i obowiązują one od momentu złożenia kolejnego zamówienia.

Niektóre produkty nie podlegają stałym rabatom, lub mają rabat o ograniczonej maksymalnej wysokości  Konkretnie chodzi o produkty, które mają przekreśloną starą cenę i obok umieszczoną cenę promocyjną

Rabaty nie obowiązują również na produkty z akcji promocyjnych 

Rabatom nie podlegają:

  • rowery AUTHOR 
  • usługi serwisowe wykonywane przez roweryokey.pl

Jeżeli wysokość należnego rabatu została obliczona błędnie lub w ogóle nie został on przyznany (a powinien), prosimy o kontakt na sklep@roweryokey.pl

Rabaty wynikające z Systemu Rabatowego nie sumują się z innymi ofertami promocyjnymi ogłaszanymi na naszej stronie www lub w sklepie stacjonarnym.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów. Atrakcyjne rabaty czekają !!!